Deloitte Technology Fast 50 - trwa przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznego rankingu

Trwa rejestracja do XII edycji rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2011. Program zajmuje się wyszukiwaniem najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych oraz identyfikacją wyzwań, jakie przed nimi stoją.

Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2011 to inicjatywa promująca młode i niezależne firmy z Europy Środkowej na forum globalnym. Zgłaszające się firmy muszą opracowywać lub wytwarzać autorskie technologie lub ponosić istotne nakłady na prace badawczo-rozwojowe, posiadać strukturę własności, która wyklucza udziały większościowe inwestorów strategicznych i posiadać siedzibę w jednym z krajów uczestniczących w programie.

Ranking organizowany jest niezależnie w kilkudziesięciu krajach świata, w tym w regionie Europy Środkowej obejmującym firmy z Polski, Czech, Węgier, Łotwy, Estonii, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Bośni i Hercegowiny oraz Litwy.

Zobacz również:

  • Rust to język najczęściej używany do tworzenia aplikacji WebAssembly
  • Znamy zwycięzcę konkursu OVHcloud Startup Program Showcase
  • Deloitte: pracownicy są bardziej produktywni podczas pandemii

Polska przez ostatnie siedem lat z rzędu znajdowała się na podium rankingu w regionie Europy Środkowej. W ubiegłorocznym konkursie na pierwszym miejscu, drugi rok z rzędu, znalazła się polska firma Netmedia.

Nasz kraj był również najliczniej reprezentowany w zestawieniu - w 50-tce firm znalazło się aż 11 rodzimych spółek. "Program od lat przyciągał innowacyjne firmy, które w większości działały w branży internetowej oraz sektorze oprogramowania i telekomunikacji. Wraz z narastającą dojrzałością tych branż jesteśmy niezmiernie ciekawi, jak będzie kształtować się struktura finalistów w roku 2011 i jakie nowe gwiazdy innowacyjności pojawią się w rankingu. Mamy nadzieję, że jak co roku pojawi się kilka nowych., ciekawych pomysłów i spółek" - mówi Dariusz Nachyła, Partner odpowiedzialny w Europie Środkowej za usługi dla sektora Technologii, Mediów i Telekomunikacji w Deloitte.

Ranking posiada kategorię główną "Technology Fast 50" oraz dwie podkategorie: "Wschodzące Gwiazdy" oraz "Wielka Piątka". Zwycięzców typuje się w oparciu o procentowy wzrost przychodów operacyjnych. Ogłoszenie wyników nastąpi w październiku 2011 r. Podobnie jak w latach poprzednich zwycięzcy konkursu regionalnego będą automatycznie nominowani w konkursie ogólnoeuropejskim - "Technology Fast 500 EMEA".

Rejestracja pod adresem: http://www.deloitte.com/fast50ce

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200