Deloitte Technology Fast 50 Central Europe - ostatnie dni na zgłoszenie

Firma doradcza Deloitte kończy zbieranie kandydatur do corocznego rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych. Firmy mają jeszcze tydzień na zgłoszenie.

Celem Fast 50 jest zwrócenie uwagi na najszybciej rozwijające się firmy technologicznie w naszym regionie Europy. Program ponadto daje szansę na promocję młodych niezależnych i dynamicznych firm. Ranking organizowany jest niezależnie w kilkudziesięciu krajach świata, w tym w Europie Środkowej obejmującym firmy z Polski, Czech, Węgier, Łotwy, Estonii, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Macedonii, Mołdawii, Czarnogóry oraz Litwy. Polska od lat jest najliczniej reprezentowany w zestawieniu Fast 50. W ubiegłorocznej 50-tce znalazło się aż 20 polskich spółek. Niespodziewanie ubiegłorocznym zwycięzcą rankingu - po 7 latach nieprzerwanej dominacji firm z naszego kraju - została jednak rumuńska spółka Vola.ro.

Formularz bezpłatnej rejestracji on-line oraz szczegółowe warunki udziału znajdują się na stronie internetowej www.deloitte.com/fast50ce. Firmy mogą zgłaszać się do konkursu do 13 lipca 2012 r. Konkurs Deloitte zawiera kategorię główną "Technology Fast 50" oraz dwie podkategorie: "Wschodzące Gwiazdy" i "Wielka Piątka". Zwycięzców typuje się w oparciu o procentowy wzrost przychodów operacyjnych w analizowanych latach. Ogłoszenie wyników nastąpi w październiku 2012 r. Podobnie jak w latach poprzednich zwycięzcy konkursów regionalnych będą automatycznie nominowani do konkursu o zasięgu ogólnoeuropejskim - "Deloitte Technology Fast 500 EMEA".

Zobacz również:

  • Deloitte: pracownicy są bardziej produktywni podczas pandemii
  • Chmury także mają szczyty. „Best in cloud 2022”

"Firmy składające aplikacje do naszego programu kierują się głównie chęcią zmierzenia się ze swoją konkurencją. Konkurs jest dowodem na to, że technologiczne pomysły powstają również w mniejszych lokalnych rynkach naszego regionu. Łamie również mit mówiący o tym, że technologiczne innowacje powstają tylko w branży internetowej czy oprogramowania. Wśród zgłoszonych firm były bowiem spółki z bardzo różnych branż, m.in biotechnologii czy motoryzacji. Mamy nadzieję, że ranking jest inspiracją dla młodych przedsiębiorczych osób" - mówi Dariusz Nachyła, Partner Deloitte odpowiedzialny w Europie Środkowej za sektor Technologii-Mediów-Telekomunikacji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200