Dell w detalu już niebawem

Komputery marki Dell trafią do sieci detalicznej DSGi właściciela m.in. sklepów Electro World. Sprzęt amerykańskiego producenta będzie można znaleźć na półce w 12 krajach Europy, także w Polsce.

Dell 'w detalu' pojawi się od stycznia 2008 w 1300 sklepach DSGi na terenie Europy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Włoszech, Grecji, Norwegii, Finlandii, Szwecji, Danii, Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

Artur Adamowicz z biura prasowego sklepów Electro World potwierdza: "Komputery Dell znajdą się w naszych sklepach w I kw. 2008 roku".

Jak podaje Dell, w sklepach DSGi pojawią się rozwiązania dedykowane dla graczy, przez notebooki po komputery typu desktop.

Do DSGi należy 1300 sklepów w Europie m.in. PC World, Currys i Currys.digital, Dixons.co.uk, PC City i Ekljop, Electro World.

Podobne umowy Della z sieciami detalicznymi obejmują kontrakty z Best Buy w USA, siecią Carrefour w Europie, Staples w USA, Courts w Singapurze, Gome w Chinach, Bic Camera w Japonii, a także Carphone Warehouse w Wielkiej Brytanii oraz siecią Wal-Mart w USA, Kanadzie, Brazylii i Meksyku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200