Dell EMC prezentuje ProDeploy Client Suite

Dell EMC zaprezentowała najnowsze rozwiązanie ProDeploy Client Suite. Pozwala ono szybciej wdrażać komputery PC - od zarządzania projektem, poprzez planowanie, konfigurację i instalację, po wsparcie powdrożeniowe. Według twórców rozwiązania, pozwala ono implementować nowe urządzenia o 35% szybciej.

Pakiet ProDeploy Client Suite dostępny jest w trzech wariantach. Pierwszy nosi nazwę Basic Deployment. Systemy są tu dostarczane w stanie gotowym do wdrożenia, z załadowanymi obrazami, skonfigurowanym systemem BIOS i przypisanym znacznikiem zasobu.

W drugim wariancie (ProDeploy) oprócz usług dostępnych na poziomie Basic Deployment, klient otrzymuje opracowany plan implementacji, który obejmuje wszystkie prace związane z instalacją i konfiguracją sprzętu i oprogramowania systemu, usługi instalacyjne na miejscu w trybie 24/7 oraz szkolenie po wdrożeniu.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Specjaliści przewidują szybki rozwój platformy iPaaS i narzędzi programistycznych low code

Trzeciemu jego twórcy nadali nazwę ProDeploy Plus. Jest to kompleksowa usługa obejmująca wszystkie zadania związane z wdrażaniem. Oprócz możliwości dostępnych na poziomie ProDeploy klient ma też do dyspozycji funkcję Dell Connected Configuration, za pomocą której może skonfigurować punkt dystrybucji dla swojego rozwiązania Microsoft System Center Configuration Manager, co z kolei pozwala bezpiecznie skonfigurować system BIOS, obraz i połączenie z domeną.

Wszystkie projekty wdrożeniowe są konfigurowane i zarządzane za pośrednictwem samoobsługowego portalu TechDirect. Pakiet ProDeploy Client Suite będzie dostępny dla systemów Dell Latitude, OptiPlex i Precision w 70 krajach, w tym w Polsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200