Debiutuje testowa wersja Bing Chat z nowymi funkcjami

Microsoft nie zwalnia. Producent dalej rozwija sztuczną inteligencję. Jakie nowości przewidziano?

Microsoft udostępnił nową wersją Bing Chat zintegrowaną z chatbotem AI, który bazuje na najnowszym modelu humanistycznym GPT-4 rozwijanym przez firmę Open AI.

Microsoft Bing Chat w przeglądarce Microsoft Edge
Źródło: microsoft.com

Microsoft Bing Chat w przeglądarce Microsoft Edge

Źródło: microsoft.com

Wersja poglądowa został już udostępniona dla wszystkich zainteresowanych użytkowników. Aktualizacja algorytmu do GPT-4 pozwoliła zaoferować sporo nowych funkcji, przez co Bing Chat jest bardziej użyteczny, a zarazem łatwiejszy w użytkowaniu.

Zobacz również:

  • Jak Satya Nadella doprowadził Microsoft do wartości rynkowej 3 bilionów dolarów
  • Bing wkroczy do kolejnych przeglądarek
  • Czy zewnętrzne aplikacje i rozszerzenia ChatGPT są bezpieczne?

Najnowsza wersja Bing Chat pozwala już tworzyć elementy wizualne. Sztuczna inteligencja całkiem dobrze radzi sobie z tworzeniem wykresów, diagramów oraz generowaniem obrazów, przez co odpowiedzi są bardziej kompleksowe.

Gigant z Redmond dodał do swojego rozwiązania historię czatu oraz możliwość eksportu plików. Użytkownicy mogą swobodnie zapisywać, eksportować oraz dzielić się swoimi rozmowami odbytymi z Chatbotem.

Wiadomości wygenerowane przez Bing Chat mogą być wygodnie zaimportowane do innych narzędzi oraz programów wchodzących w skład pakietu Microsoft 365.

Bing Chat wraz z przeglądarką sieciową Microsoft Edge może tworzyć skrócone podsumowania stron internetowych oraz streszczenia dokumentów w formacie PDF.

Nowa wersja Bing Chat oparta na GPT-4 została zintegrowana z obsługą większej ilości języków.

Microsoft planuje integrację Bing Chat z rozwiązaniami i wtyczkami firm trzech. Więcej informacji o dalszym rozwoju narzędzia zostanie przekazanych na zbliżającej się konferencji dla deweloperów Microsoft Build.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200