Darmowy malarz

ArtRage 1.1 to program zaprojektowany do realistycznego malowania elektronicznym pędzlem po elektronicznym płótnie. Farby olejne pozostawiają charakterystyczne smugi a dostępne narzędzia - ołówki, pióra, kredki i inne przybory zapewniają wspaniałą zabawę.

Darmowy malarz

W normalnym trybie możemy pracować przy użyciu myszki, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie tabletu graficznego. Dopiero wtedy można docenić zalety aplikacji - naturalne ruchy ręki pozostawiające niepowtarzalne kreski i wysychająca na pędzlu farba sprawiają, że jest to jedyny w swoim rodzaju program graficzny.

Praca może być rozpoczęta od zera (zaczynamy malować na białym płótnie), możemy też wykorzystać dowolną grafikę (np. znany obraz). W rzeczywistości nikt nie pozwoliłby mazać farbami po dziełach mistrzów, a tutaj wystarczy, że wczytamy obrazek... Interfejs programu jest bardzo przyjazny - mamy do dyspozycji paletę kolorów, z drugiej strony przybornik narzędziowy, a na samej górze ładne menu, które umożliwia eksport/import zdjęć oraz podstawowe operacje na plikach.

Zapraszamy do pobrania programu z naszego serwisu.

Więcej informacji i ciekawych grafik dostępnych jest na stronie producenta.


TOP 200