Darmowy firewall

Internauci mogą już zaopatrzyć się w najnowszą wersję Tiny Personal Firewall, oprogramowania zapewniającego bezpieczeństwo podczas serfowania w Internecie.

Tiny Personal Firewall 2.0.12 to najnowszy produkt firmy Tiny Software. Oferuje on typowe zabezpieczenie dla tego rodzaju programów: ochronę przed atakami hakerów, końmi trojańskimi i innym zagrożeniami związanymi z korzystaniem z Internetu (bez względu na rodzaj używanego połączenia). Jednak, w przeciwieństwie do większości swoich konkurentów, pełna wersja programu bez żadnych ograniczeń jest udostępniana za darmo (freeware).

Mechanizmy ochronne Tiny Personal Firewall bazują na technologii ICSA, która jest częścią systemu CMDS (Centrally Managed Desktop Security), wykorzystywanego m.in. przez US Air Force do ochrony sieci liczącej ponad 500 tys. komputerów.

Zobacz również:

W obecnej wersji rozwiązano problemy związane z logowaniem do systemu Windows 98 i NT oraz usunięto komplikacje, występujące na komputerach z zainstalowanym oprogramowaniem antywirusowym firmy Symantec. Poprawiono również zarządzanie pamięcią.

Tiny Personal Firewall 2.0.12, przeznaczony dla systemów operacyjnych Windows 95, 98, Me, NT oraz 2000, można pobrać z naszego serwisu FTP.

Więcej informacji: www.tinysoftware.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200