Dariusz Mazurek został nowym Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w Capgemini Polska

Dariusz Mazurek będzie odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań biznesowych i usług technologicznych Capgemini na rynek krajowy. Wcześniej pracował m.in. w Unisys, CSC Computer Sciences, IBM, PricewaterhouseCoopers i Deloitte, gdzie specjalizował się we współpracy z przedstawicielami sektora usług finansowych, telekomunikacji oraz produkcyjnego.

Dariusz Mazurek został nowym Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w Capgemini Polska
W Capgemini Dariusz Mazurek będzie odpowiedzialny między innymi za oferowanie nowatorskich rozwiązań biznesowych i usług technologicznych, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku związane z mobilnością, sieciami społecznościowymi i szeroko rozumianą innowacyjnością przedsiębiorstw.

Dariusz Mazurek jest absolwentem SGGW, Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Illinois (studia MBA). Doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w firmach konsultingowych (Deloitte Polska Sp. z o.o., PwC) oraz technologicznych (IBM Polska Sp. z o.o., CSC Computer Sciences Polska Sp. z o.o.), w których zajmował stanowiska menedżerskie i zarządcze.

Zobacz również:

  • Capgemini zainwestuje 2 mld euro w sztuczną inteligencję
  • Nowa szefowa kanału partnerskiego w Hewlett Packard Enterprise Polska
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200