DGA dla ZUS

Doradztwo Gospodarcze DGA zawarło z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych umowę na świadczenie usług doradczych. Przedmiotem umowy jest dostawa oprogramowania i udzielenie licencji na oprogramowanie wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w ZUS wraz z przeprowadzeniem szkoleń. Wartość kontraktu wynosi 437 tys. zł brutto.

- Nasza firma dostarczy ZUS-owi dwa systemy informatyczne DGA-Quality (dokumentacja systemu zarządzania jakością) oraz pakiet ARIS, służący do modelowania i optymalizowania procesów biznesowych firm IDS Scheer - poinformował prezes DGA Andrzej Głowacki.

Ponadto Zarząd informuje, że od początku 2004 roku zawarł 162 umowy na świadczenie usług doradczych, oraz licencyjnych własnego oprogramowania i serwisowych. Wartość zawartych kontraktów wynosi 6,8 mln złotych. Łączna wartość realizowanych obecnie 145 projektów przekracza 19,3 mln złotych.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Na warszawskiej giełdzie DGA zadebiutowało 20 kwietnia br. W I kw. 2004 przychody spółki wyniosły 6,216 mln zł, co oznacza wzrost o 237 proc. wobec analogicznego okresu ubiegłego roku. Sprzedaż firmy w podsumowanym okresie stanowi 26,80 proc. prognozowanej wartości przychodów na 2004 r. Zysk netto spółki w I kw. 2004 r., wzrósł do 1,07 mln zł.

Pozyskane z emisji środki rzędu 15 mln zł przeznaczone zostaną na rozwój struktury i technologii. Jak informowaliśmy wcześniej, DGA podpisała umowę partnerską z holenderską firmą SalesManager. Spółka zostanie dystrybutorem jej aplikacji CRM w Polsce, które będzie oferowane pod nazwą DGA CRM.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200