D-Link: Masowe granie bezprzewodowe

D-Link wprowadza na rynek nowy router, przeznaczony specjalnie dla graczy. Jest on zaprojektowany tak, by pierwszeństwo przy wysyłaniu miały pakiety wykorzystywane właśnie w grach komputerowych i aplikacjach multimedialnych . DGL-430 GamerLounge wyposażony jest w technologię GameFuel, która według producenta gwarantuje połączenia między komputerami czy konsolami do gier bez opóźnień i zakłóceń.

D-Link: Masowe granie bezprzewodowe

Router DGL-430 GamerLounge

Router wyposażony jest w 4 gigabitowe porty oraz interfejs Wi-Fi w standardzie IEEE 802.11g (transfer do 108 Mb/s). Producent umożliwił także zdefiniowanie 256 specjalnych ustawień dla wybranych gier i programów. Urządzenie pozwala na ustanowienie tysięcy równoległych połączeń, możliwe jest więc korzystanie z niego przy grach wieloosobowych (massive multiplayer) czy połączeń w sieciach Peer-2-Peer.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, GamerLounge oferuje obsługę technologi WPA i WEP (128 bitowe szyfrowanie), firewalla z kontrolą przepływu danych (Stateful Packet Inspection), NAT i połączenia VPN.

Zobacz również:

  • Sieć 5G - jak wygląda w praktyce infrastruktura w Polsce?

Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją a jego cena to około 830 złotych brutto.

Więcej informacji: D-Link

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200