Czwartkowy przegląd prasy

Kaczmarski Inkasso zapowiada, że na początku sierpnia ruszy pełna parą jego Biuro Informacji Gospodarczej. Banki eliminują papier z rozliczeń. Perspektywa odbicia na rynku reklamy pomogła notowaniom Interii.

GAZETA WYBORCZA

Drżyjcie dłużnicy

Kaczmarski Inkasso zapowiada, że na początku sierpnia ruszy pełna parą jego Biuro Informacji Gospodarczej z danymi wszelkiej maści dłużników. Pod koniec roku zyska konkurenta – w sprawie utworzenia BIG-u porozumiała się kilka potężnych spółek z różnych sektorów. (s. 16)

Milionerzy w sieci

Znany teleturniej milionerzy doczekał się w Polsce swojej internetowej wersji – uruchomienie opartej na jego zasadach płatnej gry zapowiada na dziś Onet.pl (s. 18)

PULS BIZNESU

Banki bliżej Elixiru

Za niespełna rok banki nie będą mogły realizować zleceń płatniczych w formie papierowej. Na początku lipca już cztery banki wyeliminowały papier z rozliczeń. (s. 8)

Kolejny technopark

Na terenie Gliwic mają zostać zrealizowane dwa projekty – Technopark Gliwice i Nowe Gliwice. Ich celem jest stworzenie dogodnych warunków do rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. (s. 10)

PARKIET

WP benchmarkiem

Czerwcowa transakcja akcjami Wirtualnej Polski i perspektywa odbicia na rynku reklamy pomogły notowaniom krakowskiego portalu Interia.pl. Od początku lipca kurs spółki wzrósł o 12%. Wczoraj zyskał 2,3% i wyniósł 4,55 zł. (s. 2)

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200