Czwartkowy Przegląd Prasy

Intel ma zapłacić prawie 1,1 mld euro kary... Darmowe e-booki dla biznesu... Małe i średnie firmy podatne na naruszanie bezpieczeństwa... Czy polscy politycy są technologicznymi analfabetami?...

COMPUTERWORLD

UE: Intel ma zapłacić prawie 1,1 mld euro kary

Komisja Europejska uznała największego producenta procesorów winnym w procesie antymonopolowym nakazując zapłacić firmie gigantyczną karę.

http://p1.idg.pl/r/027b1

W granicach prawa

W zakresie pozycjonowania witryn WWW można robić wszystko - poza działaniami zakazanymi przez prawo. Co one obejmują?

http://p1.idg.pl/r/08572

RZECZPOSPOLITA

Zdrowie w Internecie

We Francji rozpoczynają się pięcioletnie badania zdrowotne NutriNet Sante, które obejmą pół miliona osób powyżej 18. roku życia.

http://www.rp.pl/artykul/9129,305067_Zdrowie__w_Internecie_.html

WPROST

Co dzwoni politykowi

Urządzenie pierwszej potrzeby prezydenta Lecha Kaczyńskiego to oldskulowa nokia 6310. To żaden obciach. Tyle że kiedy już nawet Jarosław Kaczyński kupuje książki przez Internet, jego brat prezydent wciąż podchodzi do komputera jak do jeża. - Jeśli dziś ktoś nie potrafi używać komputera i korzystać z Internetu, jest analfabetą - uważa poseł Jarosław Wałęsa (PO). "Wprost" sprawdził, czy polscy politycy są technologicznymi analfabetami, czy wręcz przeciwnie.

http://www.wprost.pl/ar/160898/Co-dzwoni-politykowi/?I=1375

MSPStandard

PARP: darmowe e-booki dla biznesu

Na stronie internetowej www.web.gov.pl dostępnych jest sześć elektronicznych książek przeznaczonych dla przedsiębiorców. Bezpłatne e-booki dotyczą biznesu w sieci m.in. e-usług, systemów B2B, marketingu internetowego.

http://p1.idg.pl/r/9cb07

Symantec: małe i średnie firmy podatne na naruszanie bezpieczeństwa

Ponad połowa z 1425 małych i średnich firm, przebadanych przez Symantec, doświadczyła naruszenia bezpieczeństwa w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

http://p1.idg.pl/r/e6aa2

CIO Magazyn Dyrektorów IT

CRM: kryzys romansu?

Firmy cechuje głęboka niewiara we wdrożenia CRM. To najszybciej zamrażane albo po prostu skreślane z planów finansowych projekty. Czy słusznie?

http://cio.cxo.pl/artykuly/344499/CRM..kryzys.romansu..html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200