Czwartkowy Przegląd Prasy

Komórkowy CenterNet coraz bliżej startu... Telekomunikacja Polska nie jest już firmą strategiczną... Rząd myśli, jak walczyć ze spamem... Firmy telekomunikacyjne nadal planują poważne inwestycje i szybki rozwój...

COMPUTERWORLD

Dane firmowe nie na wynos

W nowoczesnej firmie przechowuje się bardzo cenne informacje w urządzeniach przenośnych. Notebooki, telefony, komputery PDA, nośniki danych - wszystko wydaje się bezpieczne. Ale czy tak jest na pewno?

http://p1.idg.pl/r/19348

GAZETA PRAWNA

Telekomunikacja Polska nie jest już firmą strategiczną

Do grona państwowych spółek o strategicznym znaczeniu dla gospodarki trafiły Tauron Polska Energia oraz Polska Grupa Energetyczna. Wycofano Telekomunikację Polską.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/39437,telekomunikacja_polska_nie_jest_juz_firma_strategiczna.html

Firmy telekomunikacyjne: nadal planujemy poważne inwestycje i szybki rozwój

Na tegorocznym spotkaniu Broadband World Forum Europe (BBWF) tematy sektora telekomunikacyjnego są poruszane nie częściej niż te dotyczące kryzysu na rynkach finansowych.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/39424,firmy_telekomunikacyjne_nadal_planujemy_powazne_inwestycje_i_szybki_rozwoj.html

GAZETA WYBORCZA

Rząd myśli, jak walczyć ze spamem

Codziennie kasujesz pracowicie spam ze skrzynki e-mailowej? Nie łudź, że coś szybko się zmieni. Spamerzy są w Polsce bezkarni, a już kolejny rząd nie spieszy się, by wdrożyć w życie nowe pomysły na walkę z rozsyłaczami elektronicznych śmieci.

http://wyborcza.pl/1,82244,5758191,Rzad_mysli__jak_walczyc_ze_spamem.html

PULS BIZNESU

Komórkowy CenterNet coraz bliżej startu

Należący do Romana Karkosika operator telekomunikacyjny podpisał list intencyjny z dostawcą sprzętu. To kolejny krok do startu piątego operatora komórkowego.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=809d35a5-436b-43b3-8327-1efdfdd0599b&open=sec

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200