Czwarta edycja konkursu Lider Informatyki rozstrzygnięta

Liderami Informatyki 2000 są: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Narodowy Bank Polski, Urząd Miejski w Gdańsku, Schenker-BTL sp. z o.o. z Poznania oraz Lubuska Wytwórnia Wódek Gatunkowych "Polmos" w Zielonej Górze SA.

Liderami Informatyki 2000 zostały: w kategorii organizacje użyteczności publicznej - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, w kategorii finanse i bankowość - Narodowy Bank Polski, w kategorii administracja państwowa - Urząd Miejski w Gdańsku, w kategorii handel i usługi - Schenker-BTL sp. z o.o. z Poznania oraz w kategorii przemysł - Lubuska Wytwórnia Wódek Gatunkowych "Polmos" w Zielonej Górze SA.

W gali Lider Informatyki 2000, która odbyła się wczoraj wieczorem (27 listopada) w Teatrze Narodowym w Warszawie, uczestniczyło kilkuset przedstawicieli przedsiębiorstw, instytucji finansowych i organizacji użyteczności publicznej. Na uroczystość przybyło także liczne grono prezesów firm teleinformatycznych w Polsce. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem premiera Jerzego Buzka.

Ponadto w finale poszczególnych kategorii tegorocznej edycji konkursu znaleźli się: w kategorii organizacje użyteczności publicznej - Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica, Szczecin, Muzeum Narodowe, Warszawa; w kategorii finanse i bankowość - Bank Handlowy w Warszawie SA, Bank Przemysłowo-Handlowy SA w Krakowie, Fortis Bank Polska SA, Warszawa, LUKAS SA, Wrocław; w kategorii administracja państwowa - Urząd Miasta Łodzi, Urząd Miejski w Zielonej Górze; w kategorii handel i usługi - Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny SA, Gliwice, KOLPORTER SA, Kielce, Zakład Energetyczny Toruń SA oraz w kategorii przemysł - Boruta-Kolor sp. z o.o., Zgierz, Fabryka Kotłów RAFAKO SA, Racibórz, Volkswagen Elektro-Systemy sp. z o.o., Gorzów Wielkopolski.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200