Creative - nowy odtwarzacz multimediów

Zen V Plus jest nowym modelem przenośnego odtwarzacza multimedialnego w ofercie Creative'a. Urządzenie może pochwalić się m.in. 1,5-calowym wyświetlaczem, zdolnym do wyświetlenia ponad 262 tysięcy kolorów oraz tunerem FM z możliwością zaprogramowania do 32 stacji. Dostępne będzie w trzech wersjach różniących się pojemnością pamięci flash - 1, 2 i 4 GB.

Urządzenie odtwarza pliki audio zapisane w formatach MP3 i WMA, może też odtwarzać większość popularnych formatów wideo. Dodatkowo umożliwia oglądanie zdjęć i grafik w formacie JPG. Inne funkcje odtwarzacza to m.in. dyktafon cyfrowy, funkcja synchronizacji z klientem poczty Microsoft Outlook (wbudowany organizator z kalendarzem, książką adresową i listą zadań), możliwość bezpośredniego nagrywania z płyt CD przez wejście liniowe, obsługa książek audio w formacie Audible.

Creative - nowy odtwarzacz multimediów

Creative Zen V Plus

Odtwarzacz mierzy 6,8 x 4,4 x 1,6cm i waży 43,5g. Zastosowany w nim wyświetlacz OLED to ekran o rozdzielczości 128x128 pikseli. Maksymalny czas odtwarzania ma wynosić 15 godzin.

Creative - nowy odtwarzacz multimediów

Creative Zen V Plus

Jednocześnie, Creative wprowadza odtwarzacz Zen V, nieco uboższą wersję modelu opisanego powyżej, dostępną w wariantach 1 i 2 GB, pozbawioną możliwości odtwarzania filmów oraz radia. Zen V Plus będzie dostępny już w sierpniu br., natomiast Zen V - we wrześniu.

Więcej informacji: Creative

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200