Corel uruchomił internetowy serwis dla grafików

Na konferencji i wystawie Seybold Seminars Boston/Publishing '99 firma Corel Corporation zaprezentowała nowy serwis WWW - Designer.com (www.designer.com), przeznaczony dla osób zainteresowanych grafiką.

Na konferencji i wystawie Seybold Seminars Boston/Publishing '99 firma Corporation zaprezentowała nowy serwis WWW - Designer.com (www.designer.com), przeznaczony dla osób zainteresowanych grafiką.

Serwis Corela dostarcza użyteczne informacje zarówno osobom początkującym, jak i profesjonalnym grafikom, co czyni go kompleksowym źródłem dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem.

"Niezmiernie cieszymy się mogąc zaprezentować serwis WWW, przeznaczony dla wciąż rozszerzającego się środowiska osób zajmujących się grafiką" - powiedział Jim Orban, wiceprezes ds. marketingu firmy Corel. "Serwis będzie spełniał rolę pomostu między naszą firmą a jej klientami, pozwalając nam uzyskiwać aktualne informacje o ich stale zmieniających się potrzebach".

Jeden z działów serwisu Designer.com, nazwany Focus, publikuje artykuły i felietony przygotowane specjalnie na jego potrzeby przez ludzi zawodowo zajmujących się grafiką, a także przedstawia sylwetki i dokonania projektantów. W dziale Focus jest również centrum szkoleniowe (Learning Center), oferujące pomocne wskazówki i porady związane z użytkowaniem produktów graficznych Corela. Użytkownicy mogą nadesłać swoje pytania do sekcji Ask the Experts. Na nadesłane pytania odpowiedzi udzielają eksperci firmy Corel lub kierują je do odpowiedniej osoby z branży graficznej.

Interact to sekcja serwisu, gdzie użytkownicy mogą wziąć udział w dyskusjach na temat branży graficznej. W przyszłości firma zamierza tworzyć oddzielne grupy dyskusyjne, poświęcone najważniejszym tematom rozwijanym w dyskusjach.


TOP 200