Computerworld na tablety i smatfony

Przygotowaliśmy niespodziankę dla Czytelników naszego magazynu. Najnowsze wydania Computerworlda dostępne są w wersji cyfrowej. Można je pobrać na tablety i smartfony działające pod kontrolą systemów operacyjnych iOS oraz Android.

Szybko, wygodnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Najnowszy numer Computerworlda można pobrać bezpośrednio na swój tablet lub smartfona. Z pierwszymi numerami w ramach promocji można zapoznać się za darmo.

Jak pobrać cyfrowe wydanie Computerworlda na iOS?

Użytkownicy systemu operacyjnego iOS mogą pobrać cyfrowe wydanie Computerworlda bezpośrednio do Kiosku w swym telefonie lub tablecie. Wystarczy do niego wejść, przenieść się do sklepu i w wyszukiwarce wpisać hasło „Camputerworld”. Następnie trzeba już tylko kliknąć przycisk „Free - Install App” i wpisać swoje hasło.

Nasza aplikacja przygotowana jest w taki sposób, by oszczędzać pakiety danych, jeśli będzie pobierana poza siecią Wi-Fi. Posiadając aplikację, można pobrać najnowszy numer Computerworlda oraz – w ramach niespodzianki – jubileuszowe, tysięczne wydanie magazynu.

Jak pobrać cyfrowe wydanie Computerworlda na Androida?

Cyfrowe wydanie Computerworlda trafia także w ręce użytkowników systemu operacyjnego Android. Można je pobrać bezpośrednio z usługi Google Play, wpisując w wyszukiwarce hasło „Computerworld” i wybierając z wyświetlonej listy rodzime wydanie magazynu.

Na stronie produktowej znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące aplikacji. Po zapoznaniu się z nimi wystarczy kliknąć w ikonę „Install”, by rozpocząć pobieranie danych.

Chcieliśmy, by z magazynem mogli się zapoznać użytkownicy tabletów i smartfonów, niezależnie od posiadanej wersji systemu operacyjnego Android. Dlatego też działa on na urządzeniach z oprogramowaniem w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Jak działa aplikacja na urządzeniach z iOS?

Staraliśmy się w maksymalnym stopniu dopracować wygląd cyfrowego wydania magazynu i jego funkcjonalność. Obsługa aplikacji jest więc bardzo prosta i intuicyjna.

Wybieramy numer, który chcemy przeczytać. Przy darmowym wydaniu promocyjnym możemy od razu pobrać numer. W innym przypadku, gdy jest podana cena, najpierw należy uiścić opłatę.

Po otwarciu wydania magazynu na ekranie urządzenia pokaże się spis treści pobranego numeru. Kliknięcie na dowolny tytuł przeniesie Czytelnika bezpośrednio do wybranego tekstu.

Na samym dole ekranu znajduje się suwak pozwalający szybko przemieszczać się do dowolnej części magazynu. Niewielkie okno podglądu wyświetla miniatury poszczególnych tekstów, by w jeszcze większym stopniu uprościć nawigację.

W górnej części wydania znajduje się belka, która pozwala udostępniać wybrane materiały, przeszukiwać wydanie według haseł, oraz przycisk przenoszący Czytelnika z powrotem do spisu treści.

Jak działa aplikacja na urządzeniach z Androidem?

Cyfrowe wydanie Computerworlda dla Androida również zostało przygotowana z myślą o komforcie użytkownika.

Przed rozpoczęciem czytania pobranego magazynu można w aplikacji zmienić szereg ustawień. W menu „Ustawienia” możemy zdecydować czy aplikacja będzie samodzielnie wysyłała raporty o jakichkolwiek błędach oraz czy będzie wysyłała statystyki dotyczące sposobu jej użytkowania. W tym menu można także wyłączyć animacje i namiar na pomoc techniczną.

Wewnątrz cyfrowego wydania Computerworlda, na dole ekranu, wywołać można bardziej rozbudowane menu. Umieściliśmy w nim przycisk przenoszący do menu ustawień i pomocy, a także wygodną wyszukiwarkę konkretnych treści. To menu pozwala także przenieść się bezpośrednio do spisu treści oraz podzielić się wybranymi materiałami, w tym także przez e-mail.

Zachęcamy do dzielenia się uwagami dotyczącymi aplikacji. Wygoda Czytelników i ich zdanie są dla nas najważniejsze. Pragniemy, by cyfrowe wydanie Computerworlda na stałe zagościło na urządzeniach mobilnych wielbicieli nowoczesnych technologii. 

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200