Computerworld ma 30 lat!

Dokładnie 30 lat temu, 1 października 1990 roku, ukazał się pierwszy numer Computerworlda w Polsce.

Computerworld ma 30 lat!

Od 30 lat niestrudzenie piszemy o branży IT, zawsze staramy się trzymać rękę na pulsie i komentować wydarzenia na rynku, trendy, zmiany. Dokładnie 30 lat temu z drukarni wyszedł pierwszy numer – od tego czasu zmieniło się wszystko, ale pasja i zamiłowanie do technologii zostały. Działamy intensywnie dalej i życzymy sobie jak najwięcej ciekawych wydarzeń w świecie IT na kolejne dekady.

To dla nas wzruszający dzień, przede wszystkim dzięki naszym Czytelnikom - dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym Odbiorcom serwisu internetowego i wydań papierowych. Pisanie dla Was to ogromna radość, satysfakcja i przyjemność!

O czym był pierwszy numer Computerworlda? M.in. o standaryzacji, rozplątywaniu kabelków, trudnych pytaniach związanych z obsługą komputerów, rynku pecetów w Europie, polskich informatykach w Kuwejcie i wielu innych tematach, którymi wtedy żył rynek.

Zobacz również:

  • International Data Group powołuje Genevieve Juillard na stanowisko CEO
  • Trendy technologiczne 2024 według AWS

Wszystko wówczas wydawało się nowością. I tak już w tej branży zostało - regularnie mamy szczęście pisać o kolejnych przełomowych technologiach, rewolucjach rynkowych i zupełnie nowych trendach.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200