Computerworld i Red Hat zapraszają na wielkie święto technologii

Computerworld Polska objęła patronatem medialnym tegoroczny Red Hat Summit: Connect Warsaw 2023. Pokrótce, to wielkie święto open Source.

Już 24 października w Hotelu Hilton Warsaw City w Warszawie odbędzie się stacjonarnie największy doroczny event Red Hat, zogniskowany wokół technologii open source’owych Red Hat Summit: Connect Warsaw 2023. Jest too największe wydarzenie firmy Red Hat w Polsce, podczas którego można poznać nowe horyzonty technologii, a także porozmawiać i z crème de la crème ekspertów branżowych o nowościach technologicznych i najnowszych trendach. To forum wymiany doświadczeń i pomysłów dla doświadczonych praktyków i neofitów. W programie konferencji znalazły się prezentacje, panele dyskusyjne, pokazy i przykłady zastosowań technologii u klientów oraz rozwiązań partnerów firmy Red Hat. Będzie mowa m.in. o Open Hybrid Cloud, AI/ML, usługach zarządzanych w chmurze, konteneryzacji i Cloud-Native czy automatyzacji.

Cała przyjemność po naszej stronie. Nasza redakcja tam będzie.

Agenda dostępna jest pod tym linkiem.

Rejestracja pod linkiem.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200