ComputerLand zadba o zdrowie

Integrator został partnerem handlowym CA. Porozumienie dotyczy sprzedaży oprogramowania eHealth, służącego do monitorowania wydajności infrastruktury IT.

CL włączył do swojej oferty najnowszą wersję pakietu eHealth - 6.0. Oprogramowanie to składa się z serwera odpytującego urządzenia sieciowe za pomocą komend SNMP, centralnej bazy danych o zdarzeniach oraz silnika raportowego wykorzystującego narzędzia Cognos. eHealth pozwala kontrolować stan sieci i jej wydajności. Ciekawą funkcjonalnością aplikacji jest m.in. możliwość analizowania scenariuszy "what - if". W ramach tej funkcji eHealth stara się przewidzieć co stanie się z wydajnością sieci jeśli wzrośnie jej obciążenie - np. liczba pracowników w firmie zwiększy się dwukrotnie.

Kompetencje w zakresie wdrożeń rozwiązania eHealth ComputerLand zdobył już kilka lat temu współpracując z Concord Communications - twórcą i byłym właścicielem praw do aplikacji eHealth. W 2005 r. firma ta została przejęta przez CA. W Polsce narzędzia eHealth wdrożono m.in. w Ministerstwie Obrony Narodowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200