ComputerLand i Agora obejmują udziały w CHI

Każda z firm przejmie po 50% udziałów w spółce Centrum Handlu Internetowego, zawiązanej w listopadzie 2000 r. Wartość transakcji wyniesie 3 mln zł. CHI zajmuje się tworzeniem pasaży handlowych i hostingiem witryn internetowych dla średnich i małych przedsiębiorstw.

ComputerLand zwiększy do 50% ilość udziałów w spółce Centrum Handlu Internetowego (CHI). Wartość tranaskcji wyniesie 1,5 mln zł. Taką samą ilość akcji w spółce obejmie Agora SA. Kapitał zakładowy CHI zostanie tym samym podwyższony o 3 mln zł.

Centrum Handlu Internetowego (CHI) to wspólne przedsięwzięcie ComputerLandu i Agory SA. Umowę zawiązania spółki firmy podpisały już w listopadzie 2000 r. Przedmiotem działalności CHI jest tworzenie pasaży handlowych, hosting sklepów i witryn WWW. Oferta spółki skierowana jest do średnich i małych firm prowadzących działalność handlową lub usługową.

Zobacz również:

  • Data storytelling jako kluczowa umiejętność w podejmowaniu decyzji opartych na danych
  • Polski biznes stawia na chmurę i 5G
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200