ComputerLand, Oracle i Hewlett-Packard zawarły umowę o współpracy

ComputerLand, Oracle Polska i Hewlett-Packard podpisały umowę o współpracy w oferowaniu rozwiązań Customer Relationship Management. Na jej mocy ComputerLand otworzy Centrum Kompetencyjne powołane do oferowania klientom kompleksowych rozwiązań CRM.

Umowa zawarta przez ComputerLand, Oracle Polska i Hewlett-Packard przewiduje, że zadaniem Oracle Polska będzie dostarczenie oprogramowania typu CRM do wspólnego przedsięwzięcia, ComputerLand zostanie integratorem wdrażanych systemów, a Hewlett Packard dostarczy platformę sprzętową. W powstający projekt trzej partnerzy zainwestowali 1,5 mln USD. W kosztach inicjatywy mieszczą się licencje na programy Oracle, 4-letnia asysta techniczna, sprzęt i usługi konsultingowe.

Oracle CRM to pakiet internetowych aplikacji przeznaczonych do handlu elektronicznego, ułatwiający przedsiębiorstwom przekształcenie obecnie stosowanego modelu działalności w zarządzanie kontaktami z klientami przy wykorzystaniu internetu. Customer Relationship Management to projekt skierowany przede wszystkim do sektora finansowego, telekomunikacyjnego oraz handlowego, a także do nowopowstających firm internetowych. Funkcjonalność systemu wykorzystywana będzie głównie w obszarach marketingu, sprzedaży, call-center, usług i opieki nad klientem, obsługi serwisowej oraz e-commerce.

ComputerLand

www.computerland.com.pl

Oracle Polska

www.oracle.com.pl

Hewlett Packard

www.hp.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200