Computer Associates w AB

AB rozszerza swoją ofertę o oprogramowanie Computer Associates.

Firma rozszerzyła swoją ofertę o oprogramowanie Computer Associates składające się z aplikacji służących do zarządzania eBusinessem.

Aktualnie w ofercie AB znalazły się następujące rozwiązania:

ARCserve 2000 - sieciowe rozwiązanie w zakresie automatycznej ochrony danych (backup, archiwizacja, restore). Jak twierdzi producent w przypadku awarii serwera ARCserve 2000 umożliwia szybką odbudowę całego systemu wraz z wszystkimi zdefiniowanymi wcześniej parametrami bez konieczności ponownej instalacji oprogramowania i ustalania praw użytkowników. Narządzie może być wykorzystywane do współpracy zarówno z urządzeniami taśmowymi jak i magnetooptycznymi. Umożliwia backup systemów operacyjnych (WindowsNT, Novell Netware, Macintosh, OS/2, UNIX) oraz aplikacji pracy grupowej i baz danych (Lotus Notes, MS Exchange, MS SQL, Oracle, Informix, SAP R/3).

eTrust - rozwiązanie do wdrażania polityk bezpieczeństwa w środowiskach eBiznesowych.

InoculateIT –stacjonarne i sieciowe, , które działa w sieciach WindowsNT i Novell Netware zabezpieczając serwery (NT, NW, Linux) oraz stacje robocze. Aplikacja, w trybie online chroni dane takich aplikacji pracy grupowej jak: Lotus Notes i MS Exchange oraz chroni przed wirusami obecnymi w załącznikach poczty elektronicznej oraz apletach Java i kontrolkach ActiveX.

Dodatkowo produkt pozwala na zarządzanie całą strukturą oprogramowania z jednej konsoli administracyjnej. Sygnatury wirusów uaktualniane są bezpłatnie na czas nieokreślony poprzez Internet.

Więcej informacji:

www.ab.com.pl


IBM Think Digital Summit Poland, 16-17 września 2020
TOP 200