Computer 2000 dystrybutorem pakietu eTrust

Oferta Computer 2000, autoryzowanego dystrybutora firmy Computer Associates obejmuje najnowszy produkt tej marki, oprogramowanie eTrust zapewniające ochronę danych i systemów e-biznes.

W informacji z 22 września br. dotyczącej najnowszego produktu marki Computer Associates znalazła się nieścisłość, gdyż firma Veracomp nie jest jedynym i wyłącznym dystrybutorem tego oprogramowania. Pakiet eTrust zapewniający ochronę danych i systemów e-biznes znajduje się również w ofercie firmy Computer 2000. Oprogramowanie składa się z pięciu modułów:

1). eTrust Firewall - zapory umożliwiającej zabezpieczenie zasobów sieci i zarządzenie dostępem do nich z poziomu Internetu, Intranetu i Extranetu.

2). eTrust VPN - narzędzia chroniącego system i pozwalającego na tworzenie bezpiecznych połączeń pomiędzy wszystkimi użytkownikami stref intranetowych oraz połączeń przez Internet.

3). eTrust Antyvirus (InnoculateIT) - modułu pozwalającego na ochronę antywirusową danych wewnętrznych i załączników poczty elektronicznej.

4). eTrust Intrusion Detection - narzędzia do monitorowania sesji TCP/IP w sieci.

5). eTrust Content Inspection - modułu chroniącego system przed zainfekowanymi danymi, które zostały przesłane w załącznikach poczty elektronicznej, apletach Javy, czy kontrolkach ActiveX.

Computer 2000

tel. (22) 547 92 00

faks (22) 547 93 00

www.c2000.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200