Compaq i Novell rozszerzają ofertę usług dla wspólnych klientów korporacyjnych

Novell i Compaq zawarły umowę, w ramach której zaoferują swoim wspólnym klientom korporacyjnym na całym świecie nowe usługi, które mają pomóc im we wdrażaniu internetowych rozwiązań biznesowych oparty...

Novell i Compaq zawarły umowę, w ramach której zaoferują swoim wspólnym klientom korporacyjnym na całym świecie nowe usługi, które mają pomóc im we wdrażaniu internetowych rozwiązań biznesowych opartych na technologiach katalogowych. Oferta będzie dostępna w ramach programu Global Service Partner (GSP) Novella.

Obecnie system NetWare Novella działa na ponad 1,2 mln serwerów Compaqa.

Celem współpracy jest zapewnienie wspólnym klientom wsparcia, szkoleń i pomocy przy wdrażaniu rozwiązań e-biznesu, w tym głównie lepszego wykorzystania technologii katalogów.

"Nawiązujemy współpracę z Compaqiem w zakresie obsługi klientów w ramach naszego programu GSP, ponieważ chcemy dostarczyć naszym wspólnym klientom niezbędne usługi mogące pomóc im skutecznie działać w tak gwałtownie zmieniających się dzisiaj środowiskach sieciowych" - stwierdził Rich Nortz, wiceprezes Novell Customer Services.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200