Comp podsumowuje I kw. 03

Rzeszowska spółka w pierwszych trzech miesiącach 2003 r. miała ponad 16 mln zł przychodu, co stanowi 11 proc. wzrost wobec I kw. 2002 r. Do 2,7 mln zł zwiększył się także zysk netto firmy.

Rok wcześniej w tym samym okresie spółka zarobiła ok. 1,9 mln zł. Najważniejsze kontrakty Compu w I kw. br. to wdrożenie autorskiego systemu informatycznego „Cheops” w Nykredit Bank Hipoteczny oraz zawarcie umowy na dostawę scentralizowanego systemu informatycznego dla Banku Pocztowego. Comp zakończył ponadto wdrożenie systemu elektronicznego biura obsługi klientów w Rzeszowskim Zakładzie Energetycznym. e-bok, umożliwiający klientom zakładu wgląd do rozliczeń i regulowanie płatności za energię, obsługiwany jest przez należące do Compu Centrum Usług Internetowych.

W 2002 r. Comp Rzeszów miał 7,2 mln zł zysku netto, przy obrotach na poziomie 81 mln zł, co dobrze rokuje planom wejścia spółki na warszawską giełdę. Według deklaracji zarządu firmy, może to nastąpić w I półroczu 2004 r.

Zobacz również:

  • Kolejna fala komputerów z ARM pojawi się pod koniec 2024 roku
  • Facebook bez treści informacyjnych w Kanadzie
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200