Commvault: nowy dyrektor polskiego oddziału firmy

Stanowisko Country Managera w Commvault Polska objął Dariusz Bocheńczak zastępując pełniącego dotąd te obowiązki Andrzeja Niziołka.

Dariusz Bocheńczak będzie odpowiedzialny za pracę i rozwój polskiego oddziału firmy, który został utworzony 3 lata temu.

Commvault to amerykańska firma specjalizująca się w opracowywaniu i sprzedaży rozwiązań do ochrony danych i zarządzania informacjami. Oferuje rozwiązania do ochrony i odzyskiwania danych, ich archiwizacji, synchronizacji i udostępniania, które działają w środowiskach fizycznych, na platformach mobilnych lub w chmurze. Są one dostępne również w formie usług aaS i przeznaczone dla firm różnej wielkości we wszystkich gałęziach przemysłu. Na świecie firma zatrudnia ponad 2000 pracowników.

Zobacz również:

  • ZERO STRAT z nowym, proaktywnym rozwiązaniem Commvault
  • Cyberprzestępcy z dostępem do coraz tańszych narzędzi
  • Pierwsza kobieta w zarządzie Samsunga
Commvault: nowy dyrektor polskiego oddziału firmy

Dariusz Bocheńczak, dyrektor polskiego oddziału Commvault.

Dariusz Bocheńczak ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku ICT oraz kompetencje w zakresie sprzedaży, rozwoju biznesu, negocjacji i doradztwa IT. Jest absolwentem wydziału Elektroniki AGH i podyplomowych studiów menadżerskich na SGH. Przez ostatnie 13 lat związany był z Compfort Meridian Polska, gdzie pracował na stanowisku dyrektora sprzedaży, a od 2007 roku pełnił też funkcję wiceprezesa spółki.

„Celem Commvault jest zbudowanie wraz z Partnerami biznesowymi ekosystemu, który dogłębnie zrozumie potrzeby naszych Klientów i zaprojektuje adekwatne rozwiązania, a następnie sprawnie je wdroży tak, aby Klient mógł efektywnie korzystać z ze swoich danych oraz miał pewność że są one bezpieczne i dostępne” powiedział Dariusz Bocheńczak po objęciu stanowiska.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200