Comarch zdobywa rynki ERP

Comarch pozyskuje kolejnych klientów zainteresowanych najnowszym systemem CDN XL, który jest wersją popularnego w Polsce systemu informatycznego klasy ERP. Pierwsze zagraniczne wdrożenia systemu już rozpoczęły się w Niemczech i na Ukrainie.

Rozwiązanie CDN XL stanowi wielomodułowy i zintegrowany system informatyczny ERP dedykowany średnim i dużym firmom handlowym, produkcyjnym oraz usługowym, do automatyzacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. System sprawdza się w przedsiębiorstwach wielo-oddziałowych o rozbudowanej strukturze organizacyjnej i skomplikowanym obiegu dokumentów oraz wspiera działalność przedstawicieli handlowych i akwizytorów firmy. W systemie CDN XL korzysta się z nowoczesnych form handlu elektronicznego poprzez współpracę z EDI (Electronic Data Interchange), a w wersji CDN Online dane są przechowywane w Centrum Danych Comarch (DC Comarch), dostępnym jedynie autoryzowanym klientom systemu.

Oficjalnej prezentacji najnowszej wersji systemu CDN XL Comarch dokonał podczas targów CeBIT 2006, a firma już pozyskała pierwszych klientów zagranicznych (produkcyjna w Niemczech i budowlana na Ukrainie), u których trwa pierwszy etap wdrożenia systemu ERP tej klasy. Wdrożenie CDN XL obejmuje całość działania systemu, w tym modułów produkcji, serwisu i sterowania, które są instalowane bezpośrednio u zagranicznego klienta bądź u polskich partnerów Comarchu poza granicami kraju. Do tej pory na system CDN XL zdecydowało się w kraju ponad 1000 średnich i dużych przedsiębiorstw.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200