Comarch udostępnił nową wersję systemu dla MSP

Nowa odsłona systemu Comarch OPT!MA to przede wszystkim całkowicie nowy, elastyczny interfejs. Oprogramowanie jest również w pełni zgodne z wchodzącymi w życie na początku 2010 roku przepisami dotyczącymi podatku VAT.

Według przedstawicieli producenta system Comarch OPT!MA 2010 jest zwieńczeniem doświadczeń z rynku mikro, małych i średnich firm. "Zebraliśmy ogromną wiedzę jak użytkownicy naszych rozwiązań poruszają się po systemie, a także jak chcą z niego korzystać. Wiedzę tą poszerzyliśmy o obecnie panujące trendy w projektowaniu interfejsów, udostępniając naprawdę wyjątkowe i intuicyjne narzędzie do fakturowania, prowadzenia gospodarki magazynowej czy też księgowania" - podkreśla Kamil Góral, dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu Comarch ERP. Oprogramowanie zostało również zintegrowane z ofertą usług internetowych Comarchu. Wedle zapewnień przedstawicieli krakowskiej spółki system Comarch OPT!MA 2010 może zostać łatwo zintegrowany z usługami oferowanymi w ramach serwisów iSklep24, iGaleria24 oraz iBard24. Producent gwarantuje również zgodność systemu z nowymi przepisami dotyczącymi podatku VAT. Oprogramowanie ma zawierać również funkcjonalności ułatwiające wprowadzanie zmian dotyczących stawki VAT.

Zdaniem przedstawicieli spółki rośnie również liczba firm korzystających z systemu Comarch OPT!MA w modelu usługowym. Z oficjalnych informacji wynika, że dotychczasowa sprzedaż oprogramowania w formie usługi zwiększyła się o 40 proc. w skali roku. O 10 proc. wzrosła natomiast sprzedaż licencji systemu Comarch OPT!MA w modelu tradycyjnym.

Czytaj też:

Comarch: Chiny tak, joint-venture raczej nie

Nowy system dla małych firm w ofercie Humansoft

Comarch z przychodami rzędu 90 mln zł w sektorze ERP

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200