ComArch otwiera biuro na Bliskim Wschodzie

Krakowska firma utworzyła nową spółkę zależną- ComArch Middle East z siedzibą w Dubaju. Spółka będzie zajmowała się sprzedażą produktów ComArch na Bliskim Wschodzie oraz częściowym wsparciem dla dostarczanych systemów informatycznych.

- ComArch już od dłuższego czasu jest obecny na Bliskim Wschodzie. Otwarcie spółki zależnej w Dubaju ma na celu zwiększenie jakości obsługi obecnych klientów w Dubaju, Jemenie, czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oraz wsparcie intensywnych działań sprzedażowych w tym rejonie - powiedział Grzegorz Błażewicz, rzecznik ComArchu.

- Firmy, które mają tam swoje przedstawicielstwa to m.in.: Microsoft, Oracle, HP, IBM, Dell czy Cisco. W sumie zatrudnienie w firmach technologicznych w tzw. Dubai Internet City to ponad 5,5 tys. osób. Dubaj jest również bardzo dobrą baza dla działań na całym Bliskim Wschodzie, Indiach czy Afryce - tłumaczy Błażewicz.

Zobacz również:

  • Spotify prognozuje 100 mld USD przychodów w ciągu 10 lat
  • W porównaniu z europejskim polski przemysł nie lubi nowoczesnych technologii
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200