Cisco traci wiceprezesa

Gary Daichendt, wiceprezes Cisco Systems, odpowiedzialny za działalność firmy w skali światowej, złożył rezygnację. Jego obowiązki przejmą Rick Justice, dotychczas odpowiedzialny za światową sprzedaż,...

Gary Daichendt, wiceprezes Cisco Systems, odpowiedzialny za działalność firmy w skali światowej, złożył rezygnację. Jego obowiązki przejmą Rick Justice, dotychczas odpowiedzialny za światową sprzedaż, oraz Carl Redfield, wiceprezes kierujący światową produkcją firmy.

Odchodzący dyrektor nadzorował sprzedaż i produkcję firmy we wszystkich regionach świata. Z Cisco był związany od 1994 r.

Swoją rezygnację Gary Daichendt uzasadnił potrzebą spędzania więcej czasu z rodziną oraz rozważenia innych opcji rozwoju zawodowego.

Odejście G. Daichendta jest już drugim przypadkiem w tym roku, gdy odchodzi kluczowy członek kierownictwa Cisco. W sierpniu br. z firmy odszedł wiceprezes Don Listwin, zajmujący się m.in. marketingiem.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem IDGLic[email protected]

TOP 200