Cisco o bezpieczeństwie firmowego IT

Wpływ nowych technologii i zmieniających się modeli biznesowych na bezpieczeństwo będzie głównym tematem organizowanej w listopadzie, dwudniowej konferencji Cisco Secure 2012.

Podczas Cisco Secure 2012 specjaliści z Cisco, a także zaproszeni przez firmę niezależni prelegenci, powiedzą, jak popularyzacja systemów mobilnych, BYOD, przetwarzania w chmurze oraz sieci społecznościowych wpływają na zmianę wymagań dotyczących bezpieczeństwa firmowych systemów IT.

Gościem specjalnym konferencji będzie dr Marek Grajek, kryptolog, a jednocześnie badacz historii Enigmy oraz wpływu złamania jej szyfrów na losy II wojny światowej. Jego prezentacja: "Bezpieczeństwo - czynnik ludzki i organizacyjny" ma przedstawić przykłady zagrożeń dla bezpieczeństwa wynikających z działań ludzi i złej organizacji, a nie ograniczeń technicznych systemów kryptograficznych.

Po sesjach plenarnych, uczestnicy będą mogli wybrać jedną z dwóch równoległych ścieżek prezentacji technicznych lub biznesowych. W ramach pierwszej przewidziano 10 prezentacji oraz związane z nimi demonstracje funkcji urządzeń i rozwiązań oferowanych przez Cisco, a dla uczestników zainteresowanych aspektami biznesowymi firma zaplanowała 7 prezentacji ogólnych, dwie opisujące wdrożenia oraz panele dyskusyjne.

Cisco Secure 2012 odbędzie się w warszawskim hotelu Westin 22 i 23 listopada 2012. Organizatorzy przewidują, że 70-80% uczestników konferencji będą to osoby zajmujące się bezpieczeństwem systemów IT z technicznego punktu widzenia, a 20-30% menedżerowie podejmujący decyzje biznesowe dotyczące inwestycji w zabezpieczenia sieci.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200