Centrum szkoleniowe C&C

C&C Partners uruchomiła Centrum Rozwiązań (Solution Centre), będące nowoczesnym ośrodkiem pozwalającym na prowadzenie szkoleń, prezentacji oraz testów infrastruktury budynków i centrum danych wykorzystujących systemy i urządzenia z sektora bezpieczeństwa, telekomunikacji i teleinformatyki.

Solution Center może być poligonem do analizy stabilności pracy i niezawodności działania systemów. W jego pomieszczeniach zainstalowano zestaw urządzeń emitujących sygnały elektromagnetyczne, takich jak interkomy, kamery, serwery systemowe, aktywne urządzenia systemu DECT, serwery i matryce obsługujące projektory wizyjne itd., co umożliwia prowadzenie testów i szkoleń w warunkach zbliżonych do realnych.

C&C Partners należy do grupy TKH i rocznie szkoli ok. 1000 instalatorów, integratorów, projektantów, inwestorów i partnerów handlowych w zakresie produktów oferowanych przez firmy należące do holdingu TKH oraz inne, współpracujące z nim.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200