Centrum Technik Sieciowych zdobyło tytuł Linux Certified Administrator

Centrum Technik Sieciowych w Warszawie jest pierwszym ośrodkiem edukacyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej i piątym w Europie, który zdobył autoryzację SAIR Linux & GNU (2000).

Przyznanie warszawskiemu Centrum Technik Sieciowych tytułu Linux Certified Administrator (LCA) oraz posiadany już wcześniej Linux Certified Professional (LCP) mają gwarantować wysoki poziom prowadzonych kursów obejmujących systemy Debian, Red Hat, OpenLinux, Slackware i S.u.S.E. Egzamin kończący szkolenie jest weryfikowany przez niezależną firmę Sylvan Prometric, a potwierdzeniem zdanego egzaminu jest certyfikat uznawany na całym świecie.

Ośrodek Edukacyjny CTS jest jedną z najdłużej działających firm szkoleniowych na rynku polskim, oferującym autoryzowane szkolenia i egzaminy w zakresie technologii takich firm jak Novell, Microsoft, Lotus, Sun Microsystems i Linux.

Centrum Technik Sieciowych

tel./fax: 838 19 08, 838 88 78, 838 52 70

[email protected]

www.cts.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200