CeBIT-owe akcesoria Logitecha

Korzystając z obecności na targach CeBIT 2004, Logitech zaprezentował nową serię bezprzewodowych klawiatur i myszek oraz myszek przewodowych. W ofercie tej dominują zdecydowanie urządzenia optyczne.

CeBIT-owe akcesoria Logitecha
Pierwszy z przedstawionych zestawów nosi nazwę Cordless Desktop Express i dostępny będzie w przyszłym miesiącu w Stanach Zjednoczonych oraz Europie w cenie 49,95 USD. Składa się na niego bezprzewodowa klawiatura oraz myszka, które komunikują się z podłączonym do portu PS/2 odbiornikiem poprzez fale radiowe. Jak podkreśla producent, zestaw może pracować w odległości nawet 2 metrów od komputera i znajdującego się przy nim odbiornika. Myszka Logitech Cordless Optical, która znajduje się w zestawie, będzie również dostępna osobno, w cenie 29,95 USD. Cordless Desktop Express pracuje zarówno z systemami Windows, jak i Mac OS.

CeBIT-owe akcesoria Logitecha
U Logitecha znalazło się również coś dla graczy oraz osób zajmujących się grafiką komputerową. Mowa tu o myszce MX510 Performance Optical, która określana jest jako najdokładniejsza i najszybsza myszka w dotychczasowej ofercie firmy. Posiada ona 8 programowalnych przycisków, do których gracze mogą przypisać odpowiednie komendy. W zestawie wraz z urządzeniem znajdziemy oczywiście odpowiednie oprogramowanie sterujące jego pracą – MouseWare. Tak jak w poprzednim przypadku, myszka współpracuje z platformami Windows oraz Mac OS. Jej cenę ustalono na 49,95 USD.

Więcej informacji: http://www.logitech.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200