CeBIT 2013: warsztaty dla przedsiębiorców zainteresowanych udziałem targach

Ministerstwo Gospodarki zaprasza przedstawicieli firm ICT zainteresowanych udziałem w przyszłorocznych targach w Hanowerze na warsztaty, które odbędą się 24 października w siedzibie resortu gospodarki w Warszawie.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki oraz Deutsche Messe - organizatora targów CeBIT. Zgłoszenia chęci udziału należy przesyłać na adres [email protected] do 23 października br. do godziny 14:00. "Podczas warsztatów postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące targów CeBIT 2013. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:30" - piszą przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki.

Przypomnijmy, Polska została partnerem targów CeBIT 2013. Ministerstwo Gospodarki zaprasza do uczestnictwa wszystkie polskie firmy ICT. Mogą one liczyć na specjalne ceny i dofinansowanie stoisk. Polska ekspozycja ma być zaś pięć razy większa niż ta w tym roku.

Targi CeBIT 2013 otwierać ma - wraz z kanclerz Angelą Merkel - premier Donald Tusk. Polskie firmy teleinformatyczne mogą składać wnioski o refundację części kosztów związanych z wyjazdem i udziałem w CeBIT 2013 oraz o pomoc w przygotowaniach.

Polskie stoiska na CeBIT 2013 będą w halach 6 (stoisko narodowe) oraz 4 - CeBIT pro, 7 - CeBIT gov, 9 - CeBIT lab i 23 - CeBIT life. Stoisko narodowe ma mieć ok. 800 mkw. Pozostałe od 500 do 1000 mkw. w większości dla polskich firm, z czego w hali 9 Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zarezerwowało już 200 mkw. Hala 23 ma zostać zdominowana przez polską branżę producentów gier.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200