Capgemini zatrudnia już ponad 5000 specjalistów w Polsce

Firma Capgemini Polska zatrudnia już ponad 5 tysięcy pracowników. W tym roku zdobyła tytuł "Najlepszego miejsca pracy IT w Polsce" w pierwszym badaniu oceniającym polski rynek pracy pod kątem specjalistów IT.

Capgemini aktywnie działa na polskim rynku od 1996 roku. W tym roku firma zdobyła tytuł "Najlepszego miejsca pracy IT w Polsce" w pierwszym badaniu oceniającym polski rynek pracy pod kątem specjalistów IT przeprowadzonym przez Computerworld. Wcześniej, przez pięć lat z rzędu, firma była nagradzana tytułami Solidnego i Najlepszego Pracodawcy, a także dwukrotnie otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employers - 2010 i 2012.

Usługi Capgemini w Polsce koncentrują się na rozwiązywaniu potrzeb poszczególnych sektorów gospodarki, w tym telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń i użyteczności publicznej. Firma ma także ofertę produktową, obejmującą wdrożenia ERP, BPM, CRM oraz rozwiązania firm takich jak SAP, Microsoft i Oracle. Capgemini zaspokaja też indywidualne potrzeby przedsiębiorstw, którym dostarcza rozwiązania szyte na miarę, oferowane w ramach Software Solutions Center we Wrocławiu.

Zobacz również:

  • Capgemini zainwestuje 2 mld euro w sztuczną inteligencję
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200