Call Center dla BPH i PBK

Austriacka spółka CLC AG zakończyła w Krakowie pierwszy etap budowy Call Center dla znajdujących się w procesie fuzji banków.

Austriacka spółka CLC AG, zajmująca się realizacją projektów z dziedziny Customer Care, ukończyła pierwszy z dwóch etapów budowy call center w centrali połączonych banków BPH (Bank Przemysłowo-Handlowy SA) i PBK (Powszechny Bank Kredytowy SA). Nadzorowaniem projektu zajmuje się utworzona w Polsce przez CLC AG spółka-córka.

W Krakowie, gdzie będzie się mieścić centrala nowego banku, CLC AG uruchomiła już tzw. Basic-Call Center, zatrudniające obecnie 50 pracowników. Druga faza budowy call center, tzw. Customer Care Center, potrwa do 2003 r. Wówczas krakowskie call center obu połączonych banków będzie obsługiwane przez 200 osób.

Zobacz również:

  • Wyższy poziom ochrony danych przekłada się na przychody
  • Google Meet stawia na większe możliwości streamingu

Usługi oferowane przez call center obejmą infolinę, telebanking (obsługa transakcji). Call center będzie oferować usługi w systemie automatycznym (Interactive Voice Response - IVR), jak również za pośrednictwem agentów.

Fuzja obu banków ma być przeprowadzona do końca 2001 r. Powstanie wówczas trzeci co do wielkości bank w Polsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200