CPI MSWiA będzie kupować sprzęt sieciowy

Działające w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Centrum Projektów Informatycznych ogłosiło przetarg na dostawę urządzeń sieciowych. Wartość zamówienia to ponad 4 mln zł netto.

Jak informuje na swojej stronie internetowej Centrum Projektów Informatycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji "przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych dla użytkowników końcowych na potrzeby realizowanych przez CPI MSWiA projektów". Urządzenia mają służyć zestawianiu połączeń VPN w celu umożliwienia użytkownikom końcowym systemów informatycznych dostępu do centralnych zasobów informacyjnych, w tym dostępu rejestrów państwowych.

Zamówienie obejmuje dostawę, instalację i konfigurację urządzeń sieciowych wraz niezbędnym oprogramowaniem i świadczeni usług serwisu gwarancyjnego przez 36 miesięcy. CPI jest zainteresowane zakupem 4080 szt. urządzeń, czterech rodzajów.

Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 4 mln 98 tys. zł. Termin składania ofert mija 16.6.2010 r.

Więcej informacji: http://www.cpi.mswia.gov.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200