Bot ChatGPT uruchamiany na urządzeniach iOS zyskał nową funkcję

Użytkowników bota ChatGPT uruchamianego ma smartfonach iOS czeka miła niespodzianka. Ostatnia aktualizacja integruje go z wyszukiwarką Bing, dzięki czemu uzyskuje on na bieżąco dostęp do internetu.

Do tej pory bot ChatGPT/iOS nie miał dostępu do informacji, które pojawiły się w internecie po 2021 roku, w rezultacie nie mógł udzielić wyczerpujących odpowiedzi na wiele pytań, gdyż był po prostu niedoinformowany. Dzięki zintegrowaniu go z przeglądarką Bing jego użytkownicy mogą być pewni, że jest na bieżąco informowany o tym, co dzieje się na świecie. Użytkownicy urządzeń stacjonarnych mogą korzystać z takiego rozwiązania od maja tego roku, gdyż właśnie wtedy OpenAI zintegrowało na nich ze sobą wyszukiwarkę Bing z botem ChatGPT.

Należy jednak pamiętać, że z funkcjonalności tej mogą korzystać tylko subskrybenci planu premium ChatGPT Plus, gdyż nowa, zmodyfikowana wersja bota (oznaczona numerem 1.2023.173) została udostępniona właśnie im.

Zobacz również:

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, użytkownicy muszą przejść do sekcji Ustawienia i wybrać opcję Nowe funkcje, następnie wybrać model bota GPT-4 i w kolejnym kroku wybrać w rozwijanym menu pozycję Przeglądaj za pomocą Bing.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200