Blue Brain otrzymuje respektowany w branży technologicznej certyfikat

Materiał promocyjny CompTIA Managed Print Services Trustmark™ oznacza stosowanie najlepszych rozwiązań w branży oraz wysoki poziom obsługi klienta

Blue Brain otrzymuje respektowany w branży technologicznej certyfikat
Kraków, Polska, Luty/03/2016 – BlueBrain ogłasza w dniu dzisiejszym, iż otrzymała CompTIA Managed Print Trustmark™, prestiżowy certyfikat potwierdzający, że BlueBrain realizuje misję wdrażania najlepszych praktyk i rozwiązań technologicznych oraz budowania relacji z klientem. Należy nadmienić, że BlueBrain jest pierwszą firmą z rynku polskiego, która została doceniona przez CompTIA.

„Otrzymanie tego certyfikatu identyfikuje Blue Brain jako firmę, która spełnia wymagania najlepszych praktyk biznesowych oferowanych w branży IT„ powiedziała Nancy Hammervik, Senior Vice President ds. relacji branżowych, CompTIA.

Blue Brain otrzymuje respektowany w branży technologicznej certyfikat
Trustmark został opracowany przez CompTIA, stowarzyszenie non-profit w branży technologii informatycznych, we współpracy z ekspertami i liderami tej branży, w celu identyfikacji firm, które zobowiązały się do świadczenia najwyższego poziomu, jakości usług. Trustmark jest zaprojektowany specjalnie dla firm powiązanych z technologią IT, oferujących usługi drukowania w modelu zarządzania usługami.

„Ten certyfikat to potwierdzenie, kompetencji i jakości naszych usług. Dzięki współpracy z CompTIA i IMPSGA importujemy na rynek polski najnowsze rozwiązania i technologie, co w połączeniu z naszymi autorskimi pomysłami pozwala budować przewagę konkurencyjną i stabilnie rozwijać firmę” - Roman Rój wiceprezes BlueBrain.

Aby zdobyć CompTIA Managed Print Trustmark, Blue Brain, została oceniona na podstawie wewnętrznie stosowanych praktyk i procedur, wykorzystywanych do prowadzenia działalności oraz działań zewnętrznych i przedsięwzięć z udziałem obecnych, a także potencjalnych klientów.

Odwiedź CompTIA Managed Print Trustmark żeby dowiedzieć się więcej.

O BlueBrain

BlueBrain jest integratorem technologii w obszarze przetwarzania dokumentów oraz dostawcą usług MPS. Na potrzeby polskich klientów stworzył portfolio nowatorskich rozwiązań, które pozwalają projektować unikalne środowisko nowoczesnego biura. Wieloletnie doświadczenie w pracy z największymi polskimi firmami oraz autorskie rozwiązania służące do analizy oraz asset management rozległych środowisk pracy, stawiają firmę w czołówce specjalistycznych integratorów procesów biznesowych.

O CompTIA

CompTIA jest protektorem światowych informacji branży technologicznej IT. Jego członkami są firmy przodujące w innowacji oraz profesjonaliści odpowiedzialni za maksymalizację korzyści organizacyjnych otrzymywanych dzięki inwestowaniu w technologię. CompTIA poświęca się pogłębianiu rozwoju poprzez programy edukacyjne, badania rynku, wydarzenia sieciowe, profesjonalną certyfikację i politykę społeczną. Odwiedź www.comptia.org/home.aspx lub śledź profil CompTIA na www.facebook.com/CompTIA i twitter.com/comptia.

Kontakt

e-mail: [email protected]

BlueBrain Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Babińskiego 69

30-393 Kraków

tel. 12 357 17 40