BlackBerry usprawnia proces zarządzania urządzeniami mobilnymi

BlackBerry stworzył nową platformę do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Rozwiązanie nosi nazwę Good Secure EMM (Enterprise Mobility Management) Suites i może zarządzać urządzeniami mobilnymi (w systemami zainstalowanymi w samochodach) pracującymi pod kontrolą różnych systemów operacyjnych.

Good Secure EMM to konsola zarządzania integrująca różne narzędzia opracowane do tej pory przez BlackBerry, towarzyszące takim rozwiązaniom tej firmy, jak BES12, Good Dynamics i WatchDox. Rozwiązanie będzie dostępne pod koniec czerwca. Jak dotąd jego cena nie została podana.

BlackBerry (a konkretnie oddział AtHoc) zaprezentował też nowa wersję oprogramowania realizującego zadanie bezpiecznej i niezawodnej wymiany informacji w sytuacjach kryzysowych. To narzędzie dedykowane dla biznesu oraz agencji rządowych. Warto w tym momencie przypomnieć, że BlackBerry kupił firmę AtHoc równo rok temu.

Zobacz również:

  • Jak zmieniają się centra danych
  • Tradycyjne podróże służbowe są passé (ale nie wiń za to pandemii)

Kolejna nowość zaprezentowana przez BlackBerry nosi nazwę QNX. Została ona opracowana przez firmowy oddział QNX Software. Jest to specjalistyczne oprogramowanie 2D i 3D używane do zarządzania systemami komputerowymi instalowanymi w samochodach.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200