Biurowe kombajny Nashuatec

Euroimpex S.A. wprowadza do sprzedaży nową serię urządzeń wielofunkcyjnych Nashuatec 1305 i 1305f pracujących w technologii laserowej. Urządzenia są przeznaczone dla małych biur oraz zastosowań domowych.

Euroimpex S.A. wprowadza do sprzedaży nową serię urządzeń wielofunkcyjnych Nashuatec 1305 i 1305f pracujących w technologii laserowej. Urządzenia są przeznaczone dla małych biur oraz zastosowań domowych.

Nashuatec 1305 i 1305f drukują z szybkością 13 stron na minutę w rozdzielczości 600 dpi. Obydwa modele mogą zostać rozbudowane o automatyczny podajnik dokumentów – przydatny przy kopiowaniu i faksowaniu – oraz dodatkową kasetę na papier, dzięki czemu maksymalna pojemność wzrasta do 850 arkuszy.

Zobacz również:

  • Matryca OLED w laptopie - ważna innowacja czy zbędny wydatek?
  • Drukarka laserowa kolorowa - co kupić i dlaczego?
  • Oryginalny sposób promowania nowej kryptowaluty

Kopiarka cyfrowa jest wyposażona w 8 MB pamięci (maksymalnie 40 MB). Jest wyposażona w funkcję powiększania i pomniejszania. Opcjonalny moduł drukarki emuluje w standardzie języki PCL5e i PCL6 oraz jest wyposażony w 16 MB pamięci. Drukarka może zostać rozbudowana o dodatkową pamięć (do 144 MB), PostScript 2 oraz kartę sieciową Ethernet.

Wraz z interfejsem sieciowym dostarczany jest oprogramowanie Nashuatec SmartNet Monitor, który pozwala na zarządzanie urządzeniami drukującymi i faksującymi w sieciach komputerowych. Dodatkową funkcją jest możliwość przekierowania wydruku lub druku równoległego dużych nakładów na dwóch urządzeniach w tym samym czasie. Nashuatec SmartNet Monitor daje również administratorowi możliwość określania dostępu do poszczególnych funkcji każdego użytkownika oraz pozwala na prowadzenie statystyk.

Model1305f posiada dodatkowo wbudowany moduł szybkiego faksu.

Więcej informacji:

Euroimpex S.A.

ul. Mydlana 3b

51-502 Wrocław

tel. 0-71 34-31-707

http://www.nashuatec.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200