Bill Gates i Michel Dell gośćmi targów INVEX w Brnie

Bill Gates szef Microsoftu i Michel Dell właściciel Della byli gośćmi targów technologii informatycznych INVEX w Brnie.

Bill Gates szef Microsoftu i Michel Dell właściciel Della byli gośćmi targów technologii informatycznych INVEX w Brnie.

(Brno/CW PL) W swoim prawie godzinnym wystąpieniu Bill Gates przedstawił ok. 500 uczestnikom spotkania politykę i strategię swojej firmy. Zebranych poinformowano o rozszerzeniu działalności światowej organizacji doradczej Microsoft Consulting Services (MSC) na takie kraje, jak Czechy, Polska, Rosja, Słowacja i Węgry. Dzięki tejinicjatywie użytkownicy coraz doskonalszych, ale i bardziej złożonych produktów Microsoftu będą mieli znacznie lepszą niż dotychczas pomoc techniczną.

Wizyta tak ważnych gości, jak i oprawa targów zaaranżowana przez BUW (Brneńskie Wystawy) i IDG WEC, świadczą o coraz ściślejszym powiązaniu naszej części Europy z przodującymi firmami amerykańskimi, producentami zaawansowanych technologicznie wyrobów.

Wśród ponad 600 wystawców były również firmy polskie. Należały do nich czeskie filie JTT i Soft-tronika, Elzab ze swoimi kasami fiskalnymi oraz Elektrim proponujący telefony i przełączniki. Wszystkie te firmy mają podpisane kontrakty na duże dostawy swoich produktów do Czech i Słowacji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200