Bezprzewodowy XP

Firma Widcomm opracowała aplikację, która sprawia, że system Windows XP obsługuje urządzenia wykorzystujące technologię Bluetooth.

Firma Widcomm opracowała aplikację o nazwie Widcomm's Bluetooth for Windows 1.2, która sprawia, że system Windows XP obsługuje urządzenia wykorzystujące technologię Bluetooth (umożliwiającą bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami komputerowymi). Standardowo, nowy system Microsoftu nie współpracuje z Bluetooth – wprowadzenie obsługi nowego protokołu gigant z Redmond zapowiedział dopiero na przyszły rok. Przedstawiciele firmy twierdzą, że w chwili debiutu nowego systemu na rynku nie było jeszcze tylu "bluetoothowych" produktów, by sensowne było implementowanie tej technologii do Windows XP.

Wiadomo już, że instalowaniem nowego programu w swoich produktach zainteresowani są tacy producenci jak Compaq oraz IBM.

Zobacz również:

  • Google pracuje nad własnym lokalizatorem przedmiotów
  • Komunikacja w erze postpandemicznej – badanie Computerworld
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200