Bezprzewodowe nowości Topcom

Topcom wprowadził na polski rynek szereg nowych produktów z rodziny "DATA", na którą składają się routery, urządzenia dostępowe do sieci bezprzewodowych oraz karty sieciowe (PCI, PCMCIA i USB).

Produkt o nazwie Webr@cer 1254 G+ to punkt dostępowy zawierający modem ADSL oraz router z czterema portami Ethernet. Urządzenie transmituje dane w trybie G++ Turbo z szybkością do 125 Mb/s. Transmisja bezprzewodowa na odległość do 300 m zgodna jest ze standardami IEEE 802.11b/g. Router posiada odpowiednie funkcje zabezpieczeń - m.in. WEP 64 lub 128-bitowy oraz zintegrowane funkcje zapory.

Bezprzewodowe nowości Topcom
Użytkownicy komputerów przenośnych mają do dyspozycji kartę bezprzewodową PCMCIA o nazwie Skyr@cer PC Card 4125 G+. Z kolei urządzenia Skyr@cer WBR 354g i WBR 754sg (zdjęcie obok) to routery obsługujące sieci bezprzewodowe, oferujące odpowiednio prędkości 54 Mb/s i 108 Mb/s (super g). Urządzenia są zgodne z IEEE 802.11b/g oraz zawierają 4 porty LAN i zaporę.

Dystrybucją produktów Topcom w Polsce zajmują się firmy MediaService, Makronet i Incom.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200