Bezprzewodowe combo od MediaTech

Firma MediaTech wprowadza do sprzedaży najnowszy zestaw składający się z bezprzewodowej myszki i klawiatury. Ze względu na bogatą ilość funkcji, MT-1403 z pewnością przypadnie do gustu zarówno przeciwnikom uciążliwych kabelków jaki i fanom multimediów.

Bezprzewodowe combo od MediaTech
Najnowszy MT-1403 to najbardziej rozbudowany zestaw bezprzewodowy jaki firma MediaTech planuje wprowadzić do sprzedaży. W ramach zestawu użytkownicy otrzymują bezprzewodową klawiaturę wyposażoną w 103 standardowe przyciski, 33 przyciski multimedialne i internetowe. Istnieje też możliwość konfiguracji 13 skrótów klawiszowych powiązanych z funkcjami Microsoft Office. Klawiatura zasilana jest za pomocą 2 baterii AA (paluszki).

Dołączona do MT-1403 myszka optyczna posiada sensor optyczny o czułości 800 dpi, 5 przycisków i szeroką rolkę nawigacyjną. Zasilana jest 2 akumulatorkami, które można ładować za pomocą znajdującej się w zestawie ładowarki USB.

Zobacz również:

  • Niepozorne akcesoria, które zauważalnie poprawią komfort pracy
  • Magic Keyboard, czyli jak przepłacić za klawiaturę

Efektywny zasięg całego zestawu wynosi 1,5 m od bazy. Planowana cena MT-1403 to 199,99 PLN.

Więcej informacji: MediaTech

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200