Bezpieczny dostęp na żądanie

W dniach 19 i 20 września w Warszawie odbędzie się konferencja Citrix Solutions 2006. Zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania dotyczące infrastruktury dostępowej dla przedsiębiorstw. Patronem medialnym konferencji jest NetWorld.

Podczas konferencji przedstawiona zostanie strategia produktów Citrix na 2006 r. i lata następne, będzie także możliwość odbycia rozmów z inżynierami Citrix i klientami firmy. Pokazane zostaną metody uzyskania bezpiecznego dostępu dla każdego typu użytkownika, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje, a także sposoby zarządzania i kontrolowania systemów informatycznych oraz dostępu do aplikacji, informacji i danych. W drugim dniu konferencji będzie możliwość uczestniczenia w szczegółowych seminariach technicznych.

Zademonstrowane zostaną najnowsze technologie Citrix - praktyczne metody wdrożenia Citrix Presentation Server x64, rozwiązania SSL VPN, optymalizacja i zabezpieczenia aplikacji sieciowych oraz metody przechodzenia na najnowsze wersje produktów Citrix.

Podczas demonstracji Citrix Smart Access pokazane zostaną metody uzyskania dostępu zależnie od sytuacji, dostosowanego do środowiska każdego użytkownika, bazującego na technologii "sense-and-respond" (rozpoznanie-reakcja), pozwalającego zwiększyć produktywność i zapewniającego równocześnie daleko idące bezpieczeństwo środowiska dostępu.

Klienci Citrix (firmy Elea Polska, Energoinstal, Makton i Dryvit Systems) pokażą studia przypadków - opowiedzą w jaki sposób korzystają z infrastruktury dostępowej do realizacji swoich celów w zakresie obniżenia kosztów, ożywienia działalności gospodarczej i zwiększenia wydajności.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się tutaj.