Bezpieczne technologie mobilne - seminarium Asseco SEE

Drugie seminarium z cyklu "Inwestuj z głową" będzie poświęcone bezpieczeństwu technologii mobilnych. Omówione zostaną m.in. technologie mobilnej bankowości i obsługi klienta, mechanizmy zabezpieczania transakcji mobilnych oraz aspekty prawne rozwoju tego sektora rynku.

Jak podają organizatorzy, celem seminariów z cyklu "Inwestuj z głową" jest prezentacja innowacyjnych rozwiązań i technologii, przynoszących firmie realne korzyści biznesowe. Na spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa technologii mobilnych zaprezentowana zostanie m.in. oferta firmy Asseco SEE w dziedzinie mobilnych płatności i bankowości, zarządzania finansami osobistymi oraz bezpiecznej autoryzacji, a także platforma Interaction Mobilizer firmy Interactive Intelligence dla obsługi klientów na różnych urządzeniach mobilnych.

Gośćmi specjalnymi konferencji będą: Aleksander P. Czarnowski, prezes firmy Avet, który omówi zagrożenia i wymogi bezpieczeństwa nowych technologii takich jak chmura czy urządzenia mobilne, a także Maciej Gawroński, partner zarządzający Kancelarii Prawnej Bird&Bird, z prezentacją dotyczącą aspektów prawnych rozwoju technologii mobilnych.

Spotkanie odbędzie się 22 października w hotelu Marriott w Warszawie. Konferencja jest skierowana do menadżerów i dyrektorów IT, dyrektorów obsługi klienta oraz osób odpowiedzialnych w firmie za inwestycje technologiczne i zarządzanie bezpieczeństwem informacji.

Patronem medialnym wydarzenia jest tygodnik Computerworld. Więcej informacji można znaleźć na stronie seminarium "Inwestuj z głową".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200