Bezpieczeństwo? Bierzmy się do roboty...

Zapraszamy do słuchania kolejnego podcastu naszej serii Tech Trends. Rozmawiamy z ekspertami o idei Zero Trust, która w czasie pracy zdalnej jest wyraźnie na celowniku firm.

Zero trust. Modne hasło czy konieczność dla firm? W dobie pracy rozproszonej, z wielu rodzajów urządzeń, sieci, miejsc, idea zerowego zaufania staje się kluczowym czynnikiem mogącym zapewnić bezpieczeństwo danych w organizacji. Ale by tak się stało, potrzebna jest świadomość na wszystkich szczeblach organizacji i czytelna strategia wdrażania polityki bezpieczeństwa. Między innymi o tym rozmawiamy w podcaście "Bezpieczeństwo? Bierzmy się do roboty..." z ekspertami z Cisco i Atende. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak firmy w Polsce podchodzą do bezpieczeństwa i jak radzą sobie z nowymi wyzwaniami zabezpieczania danych, koniecznie posłuchajcie tego podcastu. Zapraszamy również do subskrybowania całej naszej serii Tech trends na platformach streamingowych. Warto słuchać, by wiedzieć więcej.

Zobacz również:

  • Cisco i Microsoft transmitują dane z prędkością 800 Gb/s
  • Najnowsze cyberataki a dzisiejsze wyzwania w skutecznej cyberochronie przedsiębiorstw
  • Zasada „zero zaufania” sprzyja biznesowi
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200